Strona Główna Akasha   english   german   czech
i Ty możesz widzieć bez okularów!
Menu główne
Strona Główna
O Nas
Terminarz
Szkolenia
Chodzenie po rozżarzonych węglach
Galeria Sztuki
Wydawnictwo
Kącik przyjaciół
Ogłoszenia
Mapa serwisu
e-Sklep
Gościmy
Odwiedza nas 15 gości
Galeria Sztuki
Galeria Akasha
Impresariat Akashy
Popularne
e-Wróżka 
Terminarz 
Antystres - BATna stres 
Praktyk NLP 
Firma Szkoleniowa Akasha 

Kontakt:
akasha@akasha.com.pl
Tel: (12) 656 16 52
Tel kom: 602 235 979
[więcej]
Informacje organizacyjne dla uczestników szkoleń otwartych Drukuj Wyślij znajomemu

 

Ze względu na zmienność i różnorodność naszej oferty szkoleniowej przedstawione na stronach programy są ramowym zakresem tematów poruszanych w obrębie poszczególnych treningów, mogą one ulegać modyfikacjom w zależności od potrzeb grupy.
Sposób realizacji:
Zajęcia składają się z niezbędnej wiedzy teoretycznej, główny nacisk kładziemy jednak na nabywanie umiejętności praktycznych, przydatnych w konkretnych sytuacjach. Dominującą formą jest z jednej strony prezentacja i pokaz technik z udziałem uczestników szkolenia, a z drugiej ćwiczenia warsztatowe, pozwalające je opanować i utrwalić. W niektórych warsztatach wykorzystywane jest nagrywanie na wideo reakcji i zachowań przed treningiem i porównywanie ich z modyfikacją uzyskaną w rezultacie treningu. Pozwala to na uświadomienie uczestnikom ich reakcji odruchowych oraz modelowanie sytuacji.

Szkolenia odbywają się w otwartej, przyjaznej atmosferze, znaczna część technik jest prezentowana w formie zabaw, a tym samym całe szkolenie dodatkowo spełnia także funkcję integracyjną dla uczestniczącego w nim zespołu.

Stosowane techniki i poznane umiejętności mogą być także wykorzystywane przez uczestników na płaszczyźnie zarówno prywatnej jak i zawodowej, niezależnie od tematyki kursu.
Metody:
Trening prowadzony jest metodami edukacji interaktywnej, co oznacza, że bloki wymagające aktywnej pracy wszystkich uczestników, wykorzystania swego doświadczenia i potencjału dominują nad wykładem, ponieważ celem zajęć jest wykształcenie konkretnych umiejętności pozwalających na efektywniejsze działanie w życiu zawodowym i osobistym.
Miejsce:
Szkolenia realizujemy w salach szkoleniowych - w przypadku szkoleń jednodniowych lub w wynajętych ośrodkach, - w przypadku szkoleń wyjazdowych, zwłaszcza tych, połączonych z wypoczynkiem. Na szkolenia wyjazdowe wybieramy miejsca o dobrej atmosferze, sprawdzone i atrakcyjnie położone, zapewniające możliwość aktywnego wypoczynku poza czasem zajęć.

W wypadku szkoleń wyjazdowych stosowane są dwie opcje proponowania pobytu: cena szkolenia zawiera włączoną już cenę pobytu w wybranej opcji ( standardowo zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju z łazienką i pełne wyżywienie) lub podawana jest cena samego szkolenia a wybór miejsca zakwaterowania postawiamy uczestnikom. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy zajęcia odbywają się w ośrodku posiadającym pokoje o zróżnicowanym standardzie lub w okresie wakacyjnym lokalizacja szkolenia pozwala na wybór jednego z wielu okolicznych ośrodków w zależności od preferowanych warunków i cen.

Niezależnie od tego, czy koszt szkolenia obejmuje już cenę pobytu czy tez tylko wskazujemy miejsca do zakwaterowania nasza firma jest wyłącznie pośrednikiem w rezerwacji miejsc. Oznacza, to, że w momencie dokonania przez nas wpłaty na rzecz ośrodka obowiązują nas zasady organizacyjne hotelu czy domu wczasowego, dotyczące dopłat za dodatkowe świadczenia ( wybór pokoju 1 osobowego, dodatkowych posiłków, pobyt dla osób odwiedzających itp.). Po rozpoczęciu turnusu nie ma także możliwości zwrotu za opłacony pobyt w razie rezygnacji z udziału w kursie, a rezygnacja na 3 dni przed kursem powoduje pobranie 50% wartości kosztów pobytu na rzecz ośrodka.
Czas:
W większości szkoleń preferowane są zajęcia dwu - trzydniowe. Czas uzależniony jest od zakresu tematycznego szkolenia. W wariancie podstawowym - ograniczającym się do prezentacji wybranych tematów i przećwiczenia niektórych z nich może to być także szkolenie jednodniowe.

Z założenia jednodniowe są treningi Sztuka Świadomego Widzenia. Szczegółowe określenie czasu trwania zajęć jest podawane bezpośrednio przy aktualnych terminach.
Liczebność grupy:
Preferowane są grupy kilku- kilkunastoosobowe, pozwalające na indywidualne podejście trenera.

 

Rezerwacja miejsc:

Miejsce na kursie można wstępnie zarezerwować drogą telefoniczną , mailem , listownie lub osobiście. Prosimy w zgłoszeniu podać dane niezbędne do wystawienia faktury: imię, nazwisko i adres, a w przypadku osób chcących uzyskać fakturę dla firmy - także dane firmy wraz z NIP. Z naszej strony formalnym potwierdzeniem rezerwacji jest wysłanie faktury pocztą i otrzymanie wpłaty na nasze konto podane na fakturze. (Bank Zachodni WBK S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638)

Na wszystkie pytanie odpowiemy z przyjemnością - prosimy je kierować na adres:

E-mail: szkolenia@akasha.com.pl

Lub telefonicznie w godz. 10-16
Nr tel.: (12) 656 16 52,
Tel. kom: 602 235 979; 694 227 016

Drukuj Wyślij znajomemu
 
Kronika Akashy
Chcę być informowany o nowościach i promocjach.
Imię:
E-mail:
Wideokonsultacje
Posłuchaj wywiadu
Audycja z Siergiejem Litwinowem w radiu Czerwona Pigułka.
raczka.gif
Pobierz >>> (92MB)
i poleć znajomym.
Akceptujemy kupony
logo_bonus.jpg
Lyoness
Reklama


Dla Klimatu - Przeciw  Ubóstwu

Copyright Akasha Sp. z o.o.
Advertisement